MENU

O mnie

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego zgodnego z zaleceniami Polskiej Rady Psychoterapii i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Uczestniczę w całościowym, specjalistycznym szkoleniu w ramach 4-letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej Systemowej w Krakowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów. (PTPI, EAP)

 

Ukończyłam następujące szkolenia i warsztaty:

 

  • Diagnoza kliniczna DSM-IV
  • Integratywna MetaSystemowa psychoterapia krótkoterminowa
  • Integratywna MetaSystemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych
  • Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych

 

 

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii systemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak: psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej pracy z pacjentami, oraz osiągnięcie znacznej i trwałej poprawy w ich funkcjonowaniu.

 

Pomagam ludziom, pracując w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Gorzowie Wlkp. W ramach prywatnej praktyki prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin.